top header

Kontakta oss

bild

Carola Fischer

Klassisk pilates
(Grundare/ansvarig av Helsingborg Wellness)
cert. professional pilates intrstruktör

070-541 25 22
carola@helsingborgwellness.se



bild

Irene Jonsson

EFT, regndroppsterapi & psykosyntes terapi

0734-38 85 01
irene.j@helsingborgwellness.se

bild

Irene Lidbeck

Mindfulness, Frigörande andning & frigörande dans
Socionom, Andningspedagog & Dansinspiratör

0706-87 41 08
irene.l@helsingborgwellness.se

bild

Malena Särman

Qi Gong

070-313 84 20
malena@helsingborgwellness.se

bild

Stefan Larsson

Massage & Stott pilates
dipl. massageterapeut, cert. massör samt cert stott pilates instruktör

0733-64 99 08
stefan@helsingborgwellness.se

bild

Stina Christoffersson

Akupunktur, Koppning & IR-IA-Terapi
Akupuntör

0708-78 28 90
stina@helsingborgwellness.se

bild

Wolfgang Schulze

Rosenmetoden
Kroppsterapeut i Rosenmetoden

070-300 56 53
wolfgang@helsingborgwellness.se

Om du har frågor eller vill boka en tid hör av dej till respektive person
eller om du har allmänna frågor: info@helsingborgwellness.se !


Vi önskar alla välkomna till Helsingborg Wellness!
Carl Krooks gata9
(vid stadsbiblioteket)
252 25 Helsingborg